Rower dziecięcy Toimsa Bluey 14"
Symbol: 8422084014599
Dostępność: 4 szt.
Cena: 681.86 Cena przed promocją: 757.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8422084014599
Dostępność: 4 szt.
Cena: 681.86 Cena przed promocją: 757.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Zalecany wiek (max) | 6 lat |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Motyw | BLUEY |
| Minimalna wysokość dziecka | 100 cm |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Maksymalny wzrost dziecka | 112 cm |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Długość produktu | 1000 mm |
| Materiał felg | Aluminium |
| Wysokość kierownicy (max) | 68 cm |
| Materiał kół | Guma |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Wysokość kierownicy (min) | 63 cm |
| Błotniki | Tak |
| Rozmiar kół | 12" |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Wysokość siodełka | 48-52 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Wymiary opakowania | 800 x 200 x 550 mm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 810mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.