Rower Batch Alu KM 24" spruce green (B375155W)
Symbol: B375155W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2433.08 Cena przed promocją: 2703.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B375155W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2433.08 Cena przed promocją: 2703.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Minimalny wiek | 8 lat |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Błotniki | Nie |
| Liczba biegów | 6 |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Rozmiar kół | 24" |
| Waga produktu | 17,4 kg |
| Szerokość | 1270mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 670mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.