Rower Batch MB.1 XXS 26" warm charcoal (B386115W)
Symbol: B386115W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2967.15 Cena przed promocją: 3296.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B386115W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2967.15 Cena przed promocją: 3296.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Liczba biegów | 8 |
| Minimalny wiek | 13 lat |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Błotniki | Nie |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Rozmiar kół | 26" |
| Szerokość | 1385mm |
| Długość | 232mm |
| Wysokość | 740mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.