Rower BMX Huffy HX PRO 20" alu, czarno-pomarańczowy (53005W)
Symbol: 53005W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1923.86 Cena przed promocją: 2137.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53005W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1923.86 Cena przed promocją: 2137.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wiek | 7 lat+ |
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Waga produktu | 7,9 kg |
| Rozmiar ramy | 12" |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 1150mm |
| Wysokość | 560mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.