Rotho kosz na śmieci obrotowy TWIST srebrny 50L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.47 Cena przed promocją: 78.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.47 Cena przed promocją: 78.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność | 50 l |
| Materiały | Plastik |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 602 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Głębokość produktu | 401 mm |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 380mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.