Rotho Multibag Twist Style 25L mix kolorów
Symbol: 1045899999
Dostępność: 30 szt.
Cena: 115.53 Cena przed promocją: 128.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1045899999
Dostępność: 30 szt.
Cena: 115.53 Cena przed promocją: 128.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 25 l |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kategoria produktu | Kosz na śmieci |
| Zawartość zestawu | Kosz na śmieci x3 |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 476 mm |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 580mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.