ROTHO Regał duży z 3 szufladami COUNTRY antracyt
Symbol: 1165408853
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.00 Cena przed promocją: 147.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1165408853
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.00 Cena przed promocją: 147.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Regał |
| Kolor | antracyt |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kółka transportowe | Tak |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 712 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość | 327mm |
| Długość | 376mm |
| Wysokość | 675mm |
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.