Rotho Pojemnik do segregacji odpadów 40L ALBULA szary
Dostępność: 30 szt.
Cena: 85.68 Cena przed promocją: 95.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 85.68 Cena przed promocją: 95.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Uchwyt | Tak |
| Pojemność | 40 l |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 358 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 356mm |
| Wysokość | 397mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.