Rotho Łopatka do kuwety black
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.90 Cena przed promocją: 6.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.90 Cena przed promocją: 6.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Łopatka do kuwety |
| Kategoria | Dla kota |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 115mm |