Rinti Gold Jagnięcina puszka 185g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.90 Cena przed promocją: 9.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.90 Cena przed promocją: 9.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 185 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | RINTI Gold |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Popiół surowy | 2% |
| Białko | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.