Repair Kit for HoverAir X1 PRO & PROMAX
Symbol: SP86H020
Dostępność: 2 szt.
Cena: 163.13 Cena przed promocją: 181.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP86H020
Dostępność: 2 szt.
Cena: 163.13 Cena przed promocją: 181.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw naprawczy |
| Kompatybilność z marką | HoverAir |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zawartość zestawu | Śrubki x8 |
| Zawartość zestawu | Ramki ochronne x2 |
| Zawartość zestawu | Śrubokręt |
| Zawartość zestawu | Śmigła x4 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 75mm |
• Upewnij się, że wszystkie części są poprawnie zamocowane przed użyciem drona.
• Unikaj kontaktu części z cieczami.
• Ryzyko uszkodzenia części wewnętrznych podczas instalacji lub wymiany.