Kije trekkingowe VIKING Bambu Pro Trekking 65-135cm, beżowe
Symbol: 610/25/3222/8700/UNI
Dostępność: 3 szt.
Cena: 170.47 Cena przed promocją: 189.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 610/25/3222/8700/UNI
Dostępność: 3 szt.
Cena: 170.47 Cena przed promocją: 189.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Typ produktu | Kije trekkingowe |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Rodzaj grotu | widiowy grot |
| Dodatkowe cechy | odczepiana piankowa rękawica z systemem Clip-On, w zestawie talerzyki oraz osłonki grotu |
| Liczba segmentów | 3 |
| Materiał uchwytu | korek, pianka EVA |
| Lekkie i kompaktowe | Tak |
| Waga produktu | 426 g |
| Długość produktu | 1350 mm |
| Średnica produktu | 16 mm |
| Długość po złożeniu | 65 cm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Zawartość zestawu | Dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża |
| Materiały | Bambusowy |
| Materiały | Aluminium |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 705mm |
• Sprawdzaj regularnie stan kijów, aby zapobiec wypadkom.
• Nie używaj kijów na śliskich powierzchniach, aby uniknąć upadków.
• Używaj odpowiedniej techniki, aby uniknąć kontuzji.