Rejestrator jazdy BLOW DVR F600 78-528# (1920 x 1080; 4,3"; miniUSB)
Symbol: 78-528#
Dostępność: 1 szt.
Cena: 123.89 Cena przed promocją: 137.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 78-528#
Dostępność: 1 szt.
Cena: 123.89 Cena przed promocją: 137.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Kondensator |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Grubość | 4 cm |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Nagrywanie w pętli wideo | Tak |
| Liczba kamer | 2 |
| Formaty kompresji | JPG |
| Formaty kompresji | MP4 |
| Sensor głównej kamery | GC1024 |
| Tryb parkingowy | Tak |
| Kąt widzenia głównej kamery | 120° |
| Sensor G-shock | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne nagrywanie | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane nośniki pamięci masowej | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane WiFi | N |
| GPS | Nie |
| Rodzaj zasilania | microUSB |
| Szerokość | 338mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 116mm |
• Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci.