ROYAL CANIN SHN Mini Puppy w sosie - mokra karma dla szczeniąt - 12X85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.28 Cena przed promocją: 79.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.28 Cena przed promocją: 79.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Jamnik Mini |
| Rasa psa | Szpic miniaturowy |
| Rasa psa | Mops |
| Rasa psa | Maltańczyk |
| Rasa psa | Yorkshire Terrier |
| Rasa psa | Jamnik |
| Rasa psa | Chihuahua |
| Rasa psa | Pudel Mini |
| Rasa psa | Shih Tzu |
| Rasa psa | Cavalier King Charles Spaniel |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Przeznaczenie | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Małe (do 5 kg) |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Smak karmy | Brak danych |
| Waga produktu | 12 x 85 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 2% |
| Bez soi | Brak danych |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Bez cukru | Nie |
| Białko | 8% |
| Zawartość cynku | 16 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 2,4 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 5 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość manganu | 1,5 mg/kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość jodu | 0,3 mg/kg |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.