ANIMAL ISLAND Everyday jagnięcina, pasztet, saszetka pies 10szt x 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.22 Cena przed promocją: 74.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.22 Cena przed promocją: 74.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 10x150g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Białko | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 101mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.