PEDIGREE Adult Mix Smaków z warzywami w Sosie - mokra karma dla psa - 40x100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 80.83 Cena przed promocją: 89.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 80.83 Cena przed promocją: 89.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Turcja |
| Smak karmy | Warzywo |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Marchewka |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 40 x 100 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Główny smak | Indyk |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 7% |
| Bezglutenowe | Nie |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawartość wilgoci | 82,5% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 146mm |
| Wysokość | 393mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.