ROYAL CANIN FCN Urinary Care w sosie - mokra karma dla kota dorosłego - 12x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 103.25 Cena przed promocją: 114.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 103.25 Cena przed promocją: 114.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Care Nutrition |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Typ opakowania | Saszetka |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Pojemność | 85 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Efekty zdrowotne | Leczenie pęcherza moczowego |
| Smak karmy | Warzywo |
| Ilość | 12 |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Popiół surowy | 1,4% |
| Białko | 9,2% |
| Włókna surowe | 0,9% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 140mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.