ROYAL CANIN BHN Chihuahua Adult - mokra karma dla psa dorosłego - 12x85g
Dostępność: 7 szt.
Cena: 71.28 Cena przed promocją: 79.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 71.28 Cena przed promocją: 79.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Pojemność | 85 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Ilość | 12 |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Włókna surowe | 1,4% |
| Zawartość tłuszczu | 5,6% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 145mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.