RAM Mount Twist-Lock™ Przyssawka Do Szyby/Deski Rozdzielczej z Głowicą rozmiar B RAM-B-224-1U
Symbol: RAM-B-224-1U
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.45
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAM-B-224-1U
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.45
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Kompozyt |
| Materiały | Aluminium klasy morskiej |
| Typ produktu | Przyssawka |
| Średnica | 18,3 cm |
| Rozmiar kulki | B (1") |
| Udźwig (Maksymalny) | 453,59 g |
| Udźwig (Standardowy) | 907,18 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 122 g |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 180mm |
• Trzymać z dala od małych dzieci.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.