Głośnik bluetooth BEATBOX 12 16W czarny podświetlenie LED
Symbol: 65812
Dostępność: 6 szt.
Cena: 112.50 Cena przed promocją: 125.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65812
Dostępność: 6 szt.
Cena: 112.50 Cena przed promocją: 125.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Przenośny głośnik Beatbox 12. Mocny przenośny głośnik z Bluetooth 5.3, podświetleniem LED, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługa dysków flash i kart pamięci microSD.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) microSD 6,3 mm jack 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Wymiary |
9.8 x 17 x 28 cm |
| Waga | 1 kg |
| Oznaczenia | |