Głośnik Bluetooth BEATBOX 16W
Symbol: 65216
Dostępność: 4 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65216
Dostępność: 4 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośnik Defender Beatbox 16 Bluetooth 16W. Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługuje dyski flash USB i karty pamięci microSD
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 12000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX microUSB 1 x USB microSD |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 1 kg |
| Oznaczenia | |