Q-LANTEC Kabel U/UTP kat.6, sieciowy, skrętka, PVC, Eca 4PR, 1Gb/s (10Gb/s do 55m), szary, 100m (KIU6PVC100Q)
Symbol: KIU6PVC100Q
Dostępność: 16 szt.
Cena: 238.12 Cena przed promocją: 264.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KIU6PVC100Q
Dostępność: 16 szt.
Cena: 238.12 Cena przed promocją: 264.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Złączka 1 | Nie |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Szary |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 100 m |
| Złączka 2 | Nie |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złącze 1 | Nie |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 75 °C |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 85mm |