Puszka 1M A-LAN OS009 (kolor biały)
Symbol: OS009
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.93 Cena przed promocją: 11.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OS009
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.93 Cena przed promocją: 11.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Pokrywa bloku zacisków |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 80mm |