LANBERG PATCHCORD FTP KAT.6 10M NIEBIESKI FLUKE PASSED PCF6-10CC-1000-B
Symbol: PCF6-10CC-1000-B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 16.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-10CC-1000-B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 16.94
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Długość kabla | 10 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Średnica zewnętrzna | 5,7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.