Purina Felix Fantastic Kurczak z Pomidorem - mokra karma dla kota - saszetka 85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.25 Cena przed promocją: 5.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.25 Cena przed promocją: 5.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Pomidor |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 85 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA Felix |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Białko | 11,5% |
| Zawartość tłuszczu | 2,5% |
| Zawartość witaminy E | 15 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość cynku | 13 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 100 IU/kg |
| Zawartość tauryny | 413 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 7,6 mg/kg |
| Kwasy tłuszczowe omega-6 | 0,4% |
| Zawartość manganu | 1,5 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 655 IU/kg |
| Zawartość jodu | 0,19 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 0,66 mg/kg |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 90mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.