ANIMONDA Integra Nieren Wołowina - mokra karma dla kota - 100g
Dostępność: 20 szt.
Cena: 6.71 Cena przed promocją: 7.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 20 szt.
Cena: 6.71 Cena przed promocją: 7.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ANIMONDA Integra Protect |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 7,8% |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość tłuszczu | 11,5% |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 88mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.