ANIMONDA Carny Cat Drink Napój z tuńczykiem - przysmak dla kota - 140 ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.06 Cena przed promocją: 6.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.06 Cena przed promocją: 6.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 0,15 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Ilość sztuk | 1 |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Białko | 2,1% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 96% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.