Purina Felix Fantastic Junior Kurczak - mokra karma dla kota - 85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.25 Cena przed promocją: 5.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.25 Cena przed promocją: 5.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Junior |
| Bez soi | Brak danych |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Smak karmy | Kurczak |
| Główny smak | Kurczak |
| Waga produktu | 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | PURINA Felix |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Popiół surowy | 2,6% |
| Zawartość cynku | 23 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,49 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 200 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 16 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 13200 IU/kg |
| Zawartość tauryny | 600 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 1,2 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 2,8% |
| Zawartość wilgoci | 77,5% |
| Zawartość witaminy D3 | 185 IU/kg |
| Zawartość manganu | 2,2 mg/kg |
| Białko | 13,5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 18mm |
| Długość | 89mm |
| Wysokość | 137mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.