Pokusa Raw Diet Line Krill 700g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 127.07 Cena przed promocją: 141.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 127.07 Cena przed promocją: 141.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Waga produktu | 700 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość tłuszczu | 20,6% |
| Zawartość wilgoci | 4,6% |
| Białko | 61,9% |
| Włókna surowe | 2,4% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 141mm |
| Wysokość | 141mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.