Pokusa Raw Diet Line Egg Yolk 800g
Dostępność: 9 szt.
Cena: 131.76 Cena przed promocją: 146.40 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 131.76 Cena przed promocją: 146.40 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 800 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Białko | 33,5% |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 174mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.