Płyta indukcyjna Saphire Matt EIT60433CT
Symbol: EIT60433CT
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2259.00 Cena przed promocją: 2510.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EIT60433CT
Dostępność: 9 szt.
Cena: 2259.00 Cena przed promocją: 2510.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Szybkie i skuteczne grzanie
Płyty indukcyjne z serii 500 z funkcją PowerBoost nagrzewają się dwa razy szybciej niż promiennikowe. Wydajność i natychmiastowe osiąganie temperatury.
Jeszcze szybsze grzanie indukcyjne z funkcją PowerBoost
Płyty indukcyjne z funkcją PowerBoost nagrzewają się dwa razy szybciej niż promiennikowe. Wydajność i natychmiastowe osiąganie temperatury.
Gładka i subtelna. Elegancja na lata.
Czarna płyta indukcyjna SaphirMatt SE o gładkiej, matowej powierzchni to synonim trwałej elegancji. Jej subtelny design doskonale uzupełnia każdą kuchnię i prezentuje się świetnie pomimo upływu czasu a wszystko to za sprawą wyższej odporności na zarysowania.
Czysta wygoda z funkcją Hob2Hood
Funkcja Hob2Hood zapewnia bezprzewodowe połączenie pomiędzy płytą a okapem. Po prostu rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje swoje ustawienia na podstawie opcji wybranych na płycie. Skoncentruj się tylko na gotowaniu...
Mistrzowskie menu na skinienie palcem
Oddzielne dotykowe elementy sterujące płyty indukcyjnej są wyposażone w przyciski plus i minus, aby umożliwiać precyzyjną regulację temperatury. Dotykowe sterowanie ustawieniami zapewnia pełną kontrolę nad procesem gotowania.
Funkcja PowerBoost - intensywne podgrzewanie
Wybierz funkcję PowerBoost, aby włączyć tryb szybkiego podgrzewania. To idealny sposób na szybkie zagotowanie wody, a także rozgrzanie garnka lub patelni.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Moc całkowita | 7200 W |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Hob2Hood PowerBoost Zabezpieczenie przed dziećmi CleverHeat Sygnał dźwiękowy |
| Szerokość | 590 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Waga | 10.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |