Płyn do czyszczenia piekarników Frischer 0,5l
Symbol: FR00003_500
Dostępność: 7 szt.
Cena: 27.90 Cena przed promocją: 31.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR00003_500
Dostępność: 7 szt.
Cena: 27.90 Cena przed promocją: 31.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Płyn do czyszczenia |
| Przeznaczenie | Armatura czarna |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Producent | Frischer |
| Pojemność | 0,5 l |
| Rodzaj opakowania | Butelka ze spryskiwaczem |
| Ilość | 1 szt. |
| Materiał opakowania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 270mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• Unikać uwolnienia do środowiska.