Activejet AOC-401 Preparat do czyszczenia drukarek, urządzeń (400 ml) Niezbędny w każdym biurze i każdym domu wyposażonym w druk
Symbol: AOC-401
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AOC-401
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Typ produktu | Środek do mycia drukarek |
| Pojemność | 400 ml |
| Technologia druku | Uniwersalne |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001 |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 24 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 205mm |
• Przechowywać z dala od źródeł zapłonu - nie palić.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wylewać do kanalizacji i wody powierzchniowej.