Activejet AOC-303 Patyczki do czyszczenia klawiatur bawełniane, 12 sztuk w opakowaniu.
Symbol: AOC-303
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.42 Cena przed promocją: 24.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AOC-303
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.42 Cena przed promocją: 24.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Klawiatury |
| Materiały | Bawełna |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Typ produktu | Zestaw do czyszczenia urządzeń |
| Liczba dołączonych produktów | 12 szt. |
| Ilość | 12 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami.