Płyn do czyszczenia grilla Frischer 500 ml
Symbol: FR00007_500
Dostępność: 16 szt.
Cena: 27.69 Cena przed promocją: 30.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR00007_500
Dostępność: 16 szt.
Cena: 27.69 Cena przed promocją: 30.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Producent | Frischer |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ produktu | Płyn do czyszczenia urządzeń |
| Przeznaczenie | Grill |
| Pojemność | 0,5 l |
| Materiał opakowania | Tworzywo sztuczne |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Butelka ze spryskiwaczem |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• Unikać uwolnienia do środowiska.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.