Pilarka łańcuch 2x18V 40cm bez aku i ładow DUC406ZB MAKITA
Symbol: DUC406ZB
Dostępność: 29 szt.
Cena: 1894.30 Cena przed promocją: 2104.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUC406ZB
Dostępność: 29 szt.
Cena: 1894.30 Cena przed promocją: 2104.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,2 l |
| Prędkość łańcucha | 20 m/s |
| Szerokość zęba prowadzącego | 40 cm |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Skok łańcucha (podziałka) | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ochrona przed odbiciem | Tak |
| Wskaźnik poziomu oleju | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Długość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Prowadnica w zestawie | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 300mm |