Dmuchawa osiowa akumulat. 54V DCMBL777X1-QW DEWALT
Symbol: DCMBL777X1-QW
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2054.70 Cena przed promocją: 2283.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMBL777X1-QW
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2054.70 Cena przed promocją: 2283.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przepływ powietrza | 21,5 m³/min |
| Liczba ustawień prędkości | 3 |
| Cicha praca | Tak |
| Poziom hałasu (max) | 93 dB |
| Prędkość powietrza | 258 km/h |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Odpowiedni dla prawo- i leworęcznych | Tak |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Walizka | Nie |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Liczba dysz | 2 |
| Zasilanie | akumulator |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Moc | 54 W |
| Czas pracy (max) | 17 min |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 365mm |