Heblarko-grubościówka Scheppach HMS1070
Symbol: SCH5902206901
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1855.27 Cena przed promocją: 2061.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SCH5902206901
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1855.27 Cena przed promocją: 2061.41 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Odciąg wiórów | Tak |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 1500 W |
| Waga produktu | 30,5 kg |
| Głębokość produktu | 494 mm |
| Szerokość produktu | 965 mm |
| Wysokość produktu | 483 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 9000 RPM |
| Liczba ostrzy tnących | 2 |
| Szerokość | 435mm |
| Długość | 1010mm |
| Wysokość | 520mm |
• Przechowywać narzędzie w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zawsze nosić odpowiednią odzież ochronną, w tym okulary i rękawice ochronne.
• Unikać kontaktu z wodą i używać narzędzia tylko w suchych warunkach.