PetRepublic puszka dla psa wątróbką warzywa 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.19 Cena przed promocją: 6.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.19 Cena przed promocją: 6.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych i średnich psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Główny smak | Wołowina |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 112mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.