Pan Mięsko Karma sucha dla psa Specjalne potrzeby Dental & Senior (dorosły) chrupki M 50g
Dostępność: 4 szt.
Cena: 28.41 Cena przed promocją: 31.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 28.41 Cena przed promocją: 31.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Waga produktu | 50 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Senior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Wołowina |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | PAN MIĘSKO Specjalne potrzeby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Włókna surowe | 3,2% |
| Popiół surowy | 10% |
| Zawartość wilgoci | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 109mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 27mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.