Brit Care Grain-Free Adult Salmon - sucha karma dla psa - 1 kg
Dostępność: 8 szt.
Cena: 30.14 Cena przed promocją: 33.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 30.14 Cena przed promocją: 33.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | BRIT Care Grain-Free |
| Seria | BRIT Care |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Ryby |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bez laktozy | Tak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych i średnich psów |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Popiół surowy | 6,2% |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 241mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 277mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.