Brit Care Mini GF YORKSHIRE 0,4kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.17 Cena przed promocją: 22.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.17 Cena przed promocją: 22.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | BRIT Care |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Łosoś |
| Popiół surowy | 8,4% |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Szerokość | 242mm |
| Długość | 184mm |
| Wysokość | 65mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.