PURINA GOURMET GOLD KITTEN - Mus z cielęciną 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.32 Cena przed promocją: 5.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.32 Cena przed promocją: 5.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 85 g |
| Bez cukru | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Cielęcina |
| Seria | GOURMET Gold |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Junior |
| Białko | 13% |
| Włókna surowe | 0,05% |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Zawartość wilgoci | 74,5% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.