PURINA FELIX AGAIL GiJ MV Bf 44x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 100.94 Cena przed promocją: 112.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 100.94 Cena przed promocją: 112.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Brak danych |
| Waga produktu | 44 x 85g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | PURINA Felix |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 11,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,05% |
| Zawartość tłuszczu | 2,5% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.