PEDIGREE Adult Kurczak z marchewką w galaretce - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.19 Cena przed promocją: 10.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.19 Cena przed promocją: 10.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Pojemność | 400 g |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Marchewka |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Typ opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Kurczak |
| Ilość | 1 |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Białko | 7,2% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82,5% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 112mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.