Oasy Caprice Mousse with Liver 85gr
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.34 Cena przed promocją: 5.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.34 Cena przed promocją: 5.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 85 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Seria | OASY Caprice |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Białko | 10% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.