Nożyce do żywopłotu 65cm, 54V DCMHT573N DEWALT
Symbol: DCMHT573N-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1041.87 Cena przed promocją: 1157.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMHT573N-XJ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1041.87 Cena przed promocją: 1157.63 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Rozmiar ostrza | 66 cm |
| Rozstaw zębów ostrza | 3,1 cm |
| Napięcie baterii | 54 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Szerokość | 1080mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 247mm |