Nożyce do żywopłotu i traw Aku18v UM600DWAEX MAKITA
Symbol: UM600DWAEX
Dostępność: 6 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM600DWAEX
Dostępność: 6 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Prędkość skokowa | 2500 spm |
| Noże | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Szerokość ostrza | 16 cm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Długość produktu | 347 mm |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Napięcie baterii | 10,8 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.
• Nie dotykaj ostrza podczas pracy urządzenia.
• Przechowuj poza zasięgiem dzieci.