Nożyce do żywopłotu 55cm, 18V DCMHT563P1 DEWALT
Symbol: DCMHT563P1- QW
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1237.40 Cena przed promocją: 1374.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMHT563P1- QW
Dostępność: 19 szt.
Cena: 1237.40 Cena przed promocją: 1374.89 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość cięcia | 55 cm |
| Rozmiar ostrza | 55 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Prędkość skokowa | 1400 spm |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 3 kg |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Walizka | Nie |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 965mm |
| Wysokość | 196mm |