Nożyce do żywopłotu 18v bez Aku DUH601Z MAKITA
Symbol: DUH601Z
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1542.93 Cena przed promocją: 1714.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUH601Z
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1542.93 Cena przed promocją: 1714.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rozmiar ostrza | 60 cm |
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
| Typ ostrza | Pojedyncze ostrze |
| Prędkość skokowa | 4400 spm |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Akumulator | Nie |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Głębokość produktu | 1121 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 1155mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 270mm |
• Nie dotykaj ostrza podczas pracy urządzenia.
• Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.
• Przechowuj poza zasięgiem dzieci.